Lalki ANTONIO JUAN

Małe dziewczynki uwielbiają bawić się w dom i opiekować "swoim" bobaskiem. Warto zadbać o to, aby mogły to robić korzystając z pięknych zabawek, które pozwolą im jednocześnie rozwijać również swój zmysł estetyczny. W naszym sklepie internetowym znajduje się m.in. znakomita lalka Antonio Juan, która dzięki precyzji wykonania swoim wyglądem przypomina autentyczne dziecko!

Pochodzące z Hiszpanii lalki to bardzo ekskluzywny wyrób, który powstaje przy zastosowaniu winylu. Każda zabawka wykonywana jest ręcznie, co przekłada się na fakt jej unikalności, a także wyjątkowej precyzji każdego szczegółu. Wyroby Antonio Juan są, co więcej, bardzo pięknie opakowane, dzięki czemu mogą stać się wyjątkowym prezentem. W kolekcji znajdują się zarówno warianty zabawek przypominające niemowlęta, jak i starsze dzieci - wszystkie oddychają, gaworzą, śmieją się lub mówią.

Kupując u nas lalki Antonio Juan mają Państwo pewność, że otrzymają lalki w 100% oryginalne, wyprodukowane w Hiszpanii - każda lalka opatrzona jest certyfikatem potwierdzającym jej oryginalność. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl