Francuska dolina Loary to region słynący z pięknych, bajkowych zamków. Jest to również miejsce, gdzie ponad 30 lat temu powstała marka Corolle. Do dnia dzisiejszego wszystkie lalki Corolle mają tam swój początek. Wszystkie lalki Corolle są zaprojektowane z wielką uwagą, dbałością o szczegóły i uczuciem. Wszyscy pracownicy tej firmy uważają, że lalki to coś więcej niż tylko zabawki – są one również bardzo ważną częścią dzieciństwa i dorastania. Lalki zachęcają dzieci do odkrywania różnych nowych ról, pobudzają wyobraźnię, rozbudzają marzenia i towarzyszą we wszystkich codziennych sytuacjach - jak przyjaciele, którzy nigdy nie znudzą się zabawą.

Lalki Corolle wyglądają jak prawdziwe dzieci, są niezwykle miłe w dotyku, posiadają naturalnie wyglądające włosy i piękne ubranka. Ponieważ dzieci często mocno okazują swoje przywiązanie do zabawek, lalki są bardzo porządnie wykonane, tak aby wytrzymać nawet najmocniejsze przytulanie i najróżniejsze zabawy.Wszystko to pomaga zrozumieć dlaczego od momentu powstania marki Corolle, cieszy się ona uznaniem dzieci, rodziców i ekspertów. Potwierdzeniem tego jest również wiele nagród jakie otrzymały produkty Corolle na przestrzeni kilkudziesięciu lat. 

Do kolekcji Corolle co roku wprowadzane są nowe lalki, akcesoria i zgodne z najnowszymi trendami ubranka. Są również rzeczy, które nigdy się nie zmienią – jakość, dbałość o najdrobniejsze szczegóły wszystkich produktów i niezwykłe wzornictwo. 

Lalki Corolle zawsze będą inspirowały dzieci do zabawy, a u dorosłych będą przywoływać wspomnienia o magicznym, szczęśliwym dzieciństwie. Firma Corolle oferuje lalki i akcesoria dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl