Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

 Szumiący Miś - WHISBEAR          

 

Dlaczego szum ma znaczenie? Dźwięk ten jest doznaniem słuchowym, które dziecko odbiera już w czasie życia płodowego. W brzuchu mamy malec doświadcza również wrażeń czuciowych, smakowych oraz ruchu.

Te podstawowe umiejętności układu nerwowego stanowią potencjał, z którym dziecko przychodzi na świat. Wszystkie pozostałe bodźce odbierane zmysłami są dla dziecka nowością. Niekiedy wywołują one przeciążenie układu nerwowego. Noworodek może być drażliwy, mieć trudności z zasypianiem, często budzić się w nocy, doświadczać kolek nasilających się popołudniami i wieczorami, po całym dniu zmagań dziecka z nowymi, licznymi wrażeniami sensorycznymi z otoczenia. Ukojenie przynosi wówczas powrót do doświadczeń znanych dziecku z życia płodowego: bujanie, kołysanie, tulenie, odczuwanie ciepła, słuchanie stałego, jednostajnego szumu - właśnie takiego, jaki emituje Miś Whisbear.

Pomóżmy. Stopniowe wprowadzanie w świat nowych doznań zmysłowych jest potrzebą każdego dziecka. Szczególnie dotyczyć może dzieci urodzonych przedwcześnie, z komplikacjami okołoporodowymi, cierpiących z powodu alergii, przedłużającej się żółtaczki, dzieci z ciąż zagrożonych i wszystkich tych, których system nerwowy potrzebuje czasu, by dojrzeć.

Dzieci z problemami w zakresie integracji sensorycznej bywają rozdrażnione, ich zachowania są nieprzewidywalne, wybuchają nagłym płaczem, okazują trudności w zasypianiu, relaksowaniu się, niewiele śpią lub wybudzają się w nocy. Zapewnienie im warunków zewnętrznych zbliżonych do życia płodowego jest przedłużeniem pozytywnego wpływu ciąży na harmonijne działanie układu nerwowego. 

Whisbear - szumiący Miś pozwala dziecku uporać się z nadmiarem bodźców, na które układ nerwowy niemowlęcia nie jest jeszcze przygotowany. Tworzy klimat znany mu z brzucha mamy. Przynosi spokój, ukojenie, odwraca uwagę malucha od źródeł dyskomfortu.

 

Teraz mogę spać spokojnie...z szumiącym misiem Whisbear - moim super bohaterem! 

Niezakłócony spokój maleństwa dzięki zabawce Whisbear - szumiący Miś!

  

MISIOWE NAGRODY

    

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl